0 212 544 08 34 - 0 533 634 34 08 -  info@pakrol.com.tr

Sensörlü Kağıt Havlu Dispenseri

TL

Kağıt havlu dispenserleri farklı ihtiyaçları karşılamak adına çeşitli türlerde üretilirler. Hijyen sağlamak adına üretilen kağıt havlular, farklı çeşitlerde piyasaya sürüldüğü için dispenserler de onların farklılıklarına uyum sağlayacak şekillerde imal edilirler.

Kağıt havlu dispenserleri ile ilgili yaşanan en temel çekincelerden biri de zor dolduruluyor olmalarıdır. Pakrol üzerinden satışa sunulan kağıt havlu dispenserlerinin hepsi kolay doldurulabilir oldukları için kullanıcılarının hayatını kolaylaştırmayı başarırlar.

Z katlama peçeteler için üretilmiş olan Z katlı kağıt havlu dispenseri, doldurma işlemi en kolay yapılan türdür. Dikdörtgen bir şekle sahip olan bu ürünler, kolayca açılabilen bir yapıya sahiptir. Ürün açıldıktan sonra içerisine Z katlı kağıt havlular doldurulur. Ürüne kaldırabileceğinden fazla peçete konulması kullanımı zorlaştırır.

Dev rulo kağıt havlular, toplu alanlar olan tuvalet ve banyolarda sıklıkla kullanılırlar. Gün boyu birçok insanın kullandığı bu ürünlerdeki israfı önlemek için üretilen rulo kağıt havlu dispenseri manuel ve sensörlü rulo kağıt havlu dispenseri, kullanıcıların tasarruf etmesini sağlayan en önemli çözüm ortağıdır.

Manuel rulo kağıt havlu dispenseri, birçok işletmede kullanılan bir üründür. Bu ürünlerin içerisinde, rulo kağıt havluları yerleştirmek için bir çubuk bulunur. Dev rulo kağıt havlunun bu çubuğa geçirilmesi gerekir. Bu işlem tamamlandıktan sonra dispenserin kapağı kapatılır ve ürün kullanıma hazır hale gelmiş olur.

Sensörlü rulo kağıt havlu dispenseri, kullanıcılarına daha fazla hijyen sunar. Birinin dokunduğu yere temas etme zorunluluğunu ortadan kaldıran ürün, elektrik ile çalışır. Tam da bu nedenle, ürüne kağıt havlu yerleştirileceği zaman fişinin çekilmesi gerekir.

Sensörlü dispenserin içerisinde, manuel ürünlerde olduğu gibi bir çubuk bulunur. Dispenserin kapağı yavaşça açıldıktan sonra içerisindeki çubuk çıkartılır ve kağıt havlu bu çubuğa yerleştirilir. Çubuk tekrar yerine yerleştirildikten sonra, ürünün fişi tekrar takılır ve dispenser böylelikle kullanıma hazır hale gelir.

Paylaş :